Prace przy budowie nowoczesnego budynku biurowego Hyperion Business Park w Siechnicach intensyfikują się obecnie w obszarze wewnętrznej infrastruktury drogowej wraz z częścią parkingową. Wewnątrz budynku kontynuujemy natomiast montaż instalacji elektrycznych i HVAC oraz wznosimy ściany działowe w systemie suchej zabudowy.

Finalizujemy prace przy realizacji stanu surowego otwartego wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka po uprzednim zastosowaniu zabezpieczeń istniejącej konstrukcji od środka budynku.

Wrocławskie osiedle Aleja Dębowa 17/19 jest już niemal gotowe do zamieszkania. Chodniki, parking naziemny oraz podziemny, ogródki, tarasy i cała infrastruktura zewnętrzna jest ukończona. Przy budynkach oraz wewnątrz nich wykonywane są ostanie prace wykończeniowe. Całość prezentuje się nowocześnie i okazale.

Pierwsze elementy konstrukcyjne centrum logistycznego w Wodzisławiu Śląskim zarysowały już bryłę budynku. Jednocześnie kontynuujemy prace wyrównujące teren oraz przygotowujemy fundamenty pod kolejne konstrukcje żelbetowe.

Większość robót prowadzonych przy Vendo Park w Oświęcimiu skupia się obecnie na układaniu parkingów i dróg wokół budynku oraz na pracach wykończeniowych wewnątrz galerii.

Budynek biurowy Hyperion Park w Siechnicach pod Wrocławiem posiada już kompletną elewację oraz zainstalowaną stolarkę okienną. Wewnątrz montujemy obecnie instalacje grzewcze, wentylacyjne, elektryczne oraz alarmowe. Równolegle z pracami w budynku trwa aranżacja otoczenia na zewnątrz.

Podpisaliśmy kontrakt na realizację I etapu rozbudowy Zakładu Produkcyjnego w Mielcu dla Inwestora ITA Tools polegający na przebudowie i nadbudowie budynku socjalno-techniczno-magazynowego na część biurowo-socjalną. Nowo projektowana powierzchnia użytkowa: 1858 m2, kubatura 9678 m3. Dziękujemy Inwestorowi ITA Tools za powierzone nam zaufanie!

W Wodzisławiu Śląskim na budowie obiektu handlowo-usługowego trwają intensywne prace przy umacnianiu i niwelacji terenu oraz wykonywaniu kanalizacji.

Dlaczego rozbudowa Zakładu Produkcyjnego NIDEC MOTORS & ACTUATORS w Niepołomicach zasługuje na miano budowy godnej wzorca dla prowadzenia prac na terenie czynnego zakładu produkcyjnego w stałym reżimie precyzyjności wykonawstwa?

Dwanaście miesięcy - tyle zajęła nam kompleksowa realizacja pod klucz Rozbudowy Zakładu Produkcyjnego NIDEC MOTORS & ACTUATORS w Niepołomicach.