W Żywcu prowadzimy roboty ziemne oraz prace wyburzeniowe przygotowując tym samym teren pod budowę nowego obiektu handlowo-usługowego. Dostarczone zostały także elementy stalowe, które niebawem posłużą nam do wykonania zbrojenia.

Na naszej kolejnej budowie w Wodzisławiu Śląskim realizujemy komercyjny obiekt handlowo-usługowy. Na obecnym etapie montujemy konstrukcje prefabrykowane, wykonujemy roboty ziemne i fundamentowe.

Centrum logistyczne w Wodzisławiu Śląskim nabiera kształtów. Montaż konstrukcji z prefabrykatów jest już na tyle zaawansowany, że zarysował się kształt hali oraz części biurowej. Jednocześnie przeprowadzamy stabilizację kolejnych obszarów i układamy nawierzchnię z kostki betonowej.

W nowo budowanym biurowcu w Siechnicach prowadzimy obecnie intensywne prace przy wykończeniach wnętrz. Realizowane są m.in. gładzie, malowanie, prace glazurnicze i montaż sufitów podwieszanych. Finalizujemy także montaż instalacji wewnętrznych. Wokół obiektu trwaja wykończeniowe prace brukarskie.

W dniu dzisiejszym w Oświęcimiu otwarte zostało budowane przez SPEC BAU Polska pierwsze w małopolsce centrum handlowe Vendo Park. Wśród atrakcji przygotowanych z tej okazji znalazł się m.in. koncert muzyczny z udziałem Jacka Stachursky'ego. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

Na osiedlu Kraft w Łodzi okazale prezentują się już bryły dwóch budynków mieszkalnych, które powstają w ramach pierwszego etapu inwestycji. Obecnie prowadzone są tam prace przy elewacji, izolacji balkonów i tarasów oraz instalacji podposadzkowych (CO i CWU). Wykonujemy również jastrychy cementowe oraz kładziemy tynki wewnątrz pomieszczeń. Równolegle prowadzimy także działania przy drugim etapie budowy osiedla, które aktualnie skupiają się na pracach fundamentowych.

5 300 mkw – tyle wynosi powierzchnia handlowa, wybudowanego przez nas przy ul. Legionów, oświęcimskiego Vendo Parku. Pierwsi najemcy już aranżują swoje sklepy, a my wykonujemy jeszcze ostatnie, finalne prace. Już wkrótce pozostanie tylko demontażu ogrodzenia zabezpieczającego i oddanie galerii do użytku publicznego.

Prace przy budowie nowoczesnego budynku biurowego Hyperion Business Park w Siechnicach intensyfikują się obecnie w obszarze wewnętrznej infrastruktury drogowej wraz z częścią parkingową. Wewnątrz budynku kontynuujemy natomiast montaż instalacji elektrycznych i HVAC oraz wznosimy ściany działowe w systemie suchej zabudowy.

Finalizujemy prace przy realizacji stanu surowego otwartego wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka po uprzednim zastosowaniu zabezpieczeń istniejącej konstrukcji od środka budynku.

Wrocławskie osiedle Aleja Dębowa 17/19 jest już niemal gotowe do zamieszkania. Chodniki, parking naziemny oraz podziemny, ogródki, tarasy i cała infrastruktura zewnętrzna jest ukończona. Przy budynkach oraz wewnątrz nich wykonywane są ostanie prace wykończeniowe. Całość prezentuje się nowocześnie i okazale.