Rozbudowa centrum logistycznego w Tarnowie została już ukończona. Nowoczesny budynek biurowy doskonale uzupełnia potrzeby dynamicznie rozwijającego się oddziału.

Na obiekcie Vendo Park w Oświęcimiu, trzymając się planu, prowadzimy intensywne prace budowlane na wielu frontach: montujemy stolarkę okienną, ściany wewnętrzne, wykonujemy instalacje grzewcze oraz wentylacyjne.

Przy ulicy Panewnickiej w Katowicach od niedawna można robić zakupy w nowym obiekcie handlowo-usługowym. Realizacja inwestycji przebiegała zgodnie z przyjętym harmonogramem, a sam obiekt został przez nas kompleksowo zrealizowany w formule Generalnego Wykonawstwa.

W Wodzisławiu Śląskim, na drugiej realizowanej w tym mieście inwestycji, przygotowujemy teren pod budowę centrum logistycznego. Prace obejmują roboty ziemne, takie jak stabilizacja gruntu oraz wykopy pod przyszłe instalacje.

Nowo budowana oświęcimska galeria odznacza się już charakterystycznymi dla obiektów Vendo zielonymi wykończeniami elewacji. Na około budynku powstają już drogi z kostki brukowej, a wewnątrz prowadzone są prace przy posadzkach.

Budowa obiektu handlowo-usługowego w Wodzisławiu Śląskim ze względu na ukształtowanie terenu wymaga przeprowadzenia w pierwszej kolejności precyzyjnych robót ziemnych przygotowujących obszar działań pod prace fundamentowe.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także optymizmu, pozytywnej energii i mnóstwo wiosennego słońca wszystkim swoim Partnerom, Klientom i Współpracownikom życzy Zarząd i Pracownicy firmy SPEC BAU Polska.

Na żelbetowych słupach prefabrykowanych montowana jest obecnie konstrukcja stalowa przyszłego budynku oświęcimskiego parku handlowego. Jednocześnie trwają prace przy montażu dachu, a także budowie ścian zewnętrznych.

Na terenie Portu Oświęcim można już robić zakupy w nowym obiekcie handlowo-usługowym. Niebawem natomiast będzie można także zatankować paliwo na nowej stacji paliw, która będzie wchodzić w skład kompleksu.

Osiedle Kraft w Łodzi nabiera kształtów i aktualnie doskonale widać już układ poszczególnych budynków z pierwszego etapu budowy. Jednak realizacja tej inwestycji, to nie tylko kolejne kondygnacje pnące się do góry, ale również wykonanie parkingu podziemnego wraz z zadaszonym i podgrzewanym podjazdem.