Inżynier Budowy – Praktyka

Miejsce pracy do wyboru: Katowice, Gliwice, Łódź

Zakres obowiązków:

  • pomoc w koordynacji robót budowlanych,
  • udział w odbiorach robót budowlanych,
  • pomoc w kontroli i koordynacja bieżącej dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie raportów i zestawień,
  • analiza harmonogramu robót budowlanych, dbanie o zachowanie terminowości ich wykonania, raportowanie odchyłek i zagrożeń,
  • administracja biura budowy,
  • pomoc w kontroli BHP przy realizacji robót budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych itp.

Od kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta 4 lub 5 roku studiów na kierunku Budownictwo lub pokrewne,
  • rzetelności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w okresie min. 3 miesięcy (studenci dzienni/zaoczni),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego),
  • dobrych zdolności organizatorskich,
  • prawo jazdy kat. B.

Studentom zapewniamy:

  • możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań, co daje możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego,
  • umowę zlecenie/ o pracę oraz stawkę godzinową,
  • możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych.

Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

biurozarzadu@specbaupolska.pl lub rekrutacja@specbaupolska.pl

W zgłoszeniu oraz w tytule wiadomości prosimy wpisać miasto, w jakim ma się odbyć praktyka.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)