Rewitalizacja budynku Kaszarnia - Młyn Różanka przebiega zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Bieżące prace budowlane obejmują betonowanie stropów, renowacje elewacji, wykonywanie hydroizolacji i iniekcji ścian zewnętrznych. Układna jest także nowa więźba dachowa. Równocześnie prowadzone są również niezbędne prace rozbiórkowe.

W Łodzi przy ulicy Traktorowej rozpoczynamy pierwszy etap budowy osiedla mieszkaniowego Kraft. Będzie to kameralne osiedle z niską zabudową, zlokalizowane w dzielnicy Bałuty . W ramach inwestycji powstaną dwa budynki liczące od 4 do 6 kondygnacji naziemnych. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji garaż podziemny. Powierzchnia użytkowa mieszkań to 5 788m2. Planowany termin zakończenia prac to IV kwartał 2021 r.

Nie tak dawno rozpoczynaliśmy prace związane z inwestycją przy ulicy Panewnickiej w Katowicach, a już obecnie mamy postawioną konstrukcję ze słupów żelbetowych oraz wykonaną sieć przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz prądowych.

W Brzozówce przy ul. Lisiej ruszyły prace przy rozbudowie budynku administracyjnego na terenie Centrum Dystrybucyjnego.

W miejscowości Siechnice pod Wrocławiem inicjujemy budowę nowoczesnego budynku biurowego. Na obecnym etapie wykonujemy roboty ziemne.

W Niepołomicach zbliżamy się do końcowego etapu prac. Większość instalacji wewnętrznych jest już rozprowadzona. Na obecną chwilę tynkujemy ściany i wykonujemy posadzki w pomieszczeniach. Na zewnątrz kontynuujemy prace przy elewacji budynku biurowego oraz przygotowujemy teren pod parking.

Na południu Katowic prowadzimy roboty ziemne oraz prace fundamentowe przy budowie obiektu handlowo-usługowego.

W Wolbromiu nadszedł moment oddania gotowego basenu inwestorowi. Obiekt przeszedł już wszystkie odbiory nadzoru budowlanego oraz technicznego. Nowa bryła budynku idealnie wpasowuje się w otoczenie i prezentuje się doskonale zarówno za dnia, jak i w nocy.

W Krakowie realizujemy budowę obiektu handlowo-usługowego wraz z parkingiem oraz drogami dojazdowymi. Aktualnie prowadzimy prace fundamentowe oraz żelbetowe.

Rozbudowa fabryki należącej do japońskiej firmy Nidec Motors & Actuators postępuje w szybkim tempie. Nawet, jeśli pojawiają się jakieś niespodziewane okoliczności, radzimy sobie z nimi znajdując stosowne rozwiązania. W ten sposób, dzięki doskonałej organizacji, utrzymujemy ciągłość prac i dotrzymujemy wszystkich terminów wynikających z harmonogramu. Obecnie finalizujemy montaż instalacji wewnętrznych oraz prowadzimy prace elewacyjne na budynku biurowym.